PL EN UA
Strona Główna » Aktualności

Aktualności

20.12.2016, 09:15
Spotkania edukacyjno - informacyjne dotyczące projektu CZAS NA STAŻ w kategorii STUDENT zakończyły się 16 XII 2016 r. Wszystkim uczestnikom dziękujemy za zainteresowanie, a tych, którzy nie mogli w wziąć udziału w spotkaniach, zapraszamy do Studenckiego Punktu Obsługi Innowatora w Akademickim Biurze Karier, Kolegium Techniczne, pok. 1.27. więcej »
W piątek, 16.12.2016 r. w auli PWSW w Przemyślu odbyła się prezentacja wizualizacji Projektu Rewitalizacji Stadionu Polonii Przemyśl. Projekt został wykonany przez studentki II roku architektury wnętrz PWSW, pod kierunkiem wykładowców Instytutu Sztuk Projektowych PWSW w Przemyślu. więcej »
16.12.2016, 15:16
Wesołych Świąt Bożego Narodzenia oraz wszelkiego dobra w nadchodzącym Nowym Roku 2017 życzą Rektor i Senat Państwowej Wyższej Szkoły Wschodnioeuropejskiej w Przemyślu więcej »
Uchwała nr 7/2016 Uczelnianej Rady Samorządu Studentów PWSW więcej »
Chcesz pomagać, przyłącz się. Akademickie koło CARITAS zaprasza na spotkanie organizacyjne, które odbędzie się 18 stycznia 2017 roku, o godzinie 13:00, w sali nr 218 (Kolegium Wschodnie, II piętro) więcej »
W hali sportowej w Żurawicy w dniach 1 oraz 5 grudnia 2016 r. roku odbyła się Rejonowa Licealiada chłopców dziewcząt w unihokeju, której patronował Rektor Państwowej Wyższej Szkoły Wschodnioeuropejskiej w Przemyślu dr Paweł Trefler, fundując dyplomy i puchary dla uczniów szkół średnich biorących udział w zawodach. Inicjatorem rozgrywek, ich koordynatorem i sędzią był pan Rafał Korczyński, nauczyciel akademicki prowadzący zajęcia z wychowania fizycznego w PWSW. więcej »
12 grudnia 2016 r., poniedziałek. Tak, poniedziałek. Zimowy, chłodny, ponury poniedziałek. Za to umysły uczniów szkół ponadgimnazjalnych, którzy wzięli udział w konkursie zorganizowanym przez Instytut Nauk Technicznych PWSW rześkie! Konkurs był dwuetapowy, w pierwsza część - teoretyczna, w drugiej zaś zmierzyli się z zadaniem praktycznym. jak było? Zobaczcie... więcej »
13.12.2016, 10:38
…z powrotem na szczęście i miękkim lądowaniem. Wszyscy wrócili cali i zdrowi, co więcej – z większym zapałem do pracy umysłowej, a wydarzyło się to 9 grudnia 2016 r. w zaprzyjaźnionym aeroklubie w Laszkach. Koordynatorem wyprawy był miłośnik lotnictwa - Tomasz Bielański (PWSW), w wyjeździe (i wylocie) udział wzięli studenci PWSW oraz studenci z wymiany międzynarodowej w ramach programu Erasmus. Integrowali się pod chmurami. więcej »
8 grudnia br. PWSW odwiedziło około 400 uczniów ze szkół ponadgimnazjalnych i gimnazjalnych z Przemyśla i okolic oraz Jarosławia, by wziąć udział w Dniu Wykładów i Warsztatów Otwartych. Gości witali prof. dr hab. Barbara Lulek - prorektor ds. kształcenia oraz dr Sławomir Solecki - prorektor ds. współpracy i rozwoju, który wygłosił „magiczną" formułę: „Dzień wykładów i warsztatów otwartych w Państwowej Wyższej Szkole Wschodnioeuropejskiej uważam za otwarty!", po której uczniowie wraz z nauczycielami udali się do sal wykładowych, pracowni, laboratoriów, by uczestniczyć w przygotowanych dlań przez wykładowców i studentów PWSW wykładach, warsztatach, ale też quizach, konkursach, grach. więcej »
Z okazji Międzynarodowego Dnia Wolontariusza 5 grudnia 2016 r. w Przemyskiej Bibliotece Publicznego odbyła się gala, podczas której został rozstrzygnięty konkurs „Zasłużony dla Wolontariatu 2016”. Laureatami w konkursie zostali: Pani Jadwiga Janik, Szkolne Koło Caritas z Gimnazjum Nr 4 w Zespole Szkół z Oddziałami Integracyjnymi im. Orląt Lwowskich w Przemyślu oraz Polskie Stowarzyszenie na Rzecz Osób z Upośledzeniem Umysłowym Koło w Przemyślu. więcej »
6 grudnia br. gościła w PWSW na zaproszenie Instytutu Stosunków Międzynarodowych i Politologii dr Aleksandra Kmak-Pamirska z Niemieckiego Instytutu Historycznego w Warszawie. Wygłosiła wykład "Zmienność pamięci w czasie" - o przemianie obrazu biskupa Carla Marii Spletta w polskiej i niemieckiej pamięci historycznej na przestrzeni lat. więcej »
W dniach 24-25 listopada gościliśmy w PWSW sekretarz generalną International Wood Culture Society z Chin panią SU Jinling z delegacją. Delegacja chińska przybyła do Polski na zaproszenie prof. dra hab. inż. arch. Jana Kurka, by wziąć udział w międzynarodowej konferencji „Drewno w architekturze” 9Kraków 2016), pani SU Jinling postanowiła jednak przedłużyć swój pobyt w Polsce i – na zaproszenie Tomasza Bielańskiego (PWSW) – odwiedziła wraz z dwoma dokumentalistami Przemyśl, w tym Państwową Wyższą Szkołę Wschodnioeuropejską. więcej »
Strona: ««  «  1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7  »  »»     [strona 4 z 84 - wszystkich aktualności: 1008]
PWSW Przemyśl na YouTube
Zapraszamy na nasz NK profil!