PL EN UA
Strona Główna » Aktualności

Aktualności

Zapraszamy na ogólnopolską konferencję naukową pt. "Zagrożenia ładu społecznego oraz bezpieczeństwa narodowego" - 25 maja 2017 r. o godz. 10:00, aula, Kolegium Wschodnie (ul. Książąt Lubomirskich 4). więcej »
Zakład Mechatroniki PWSW w Przemyślu zaprasza na prelekcję Pana Bartosza Nycza pt. "Organy - klasyka czy nowoczesność?". Prelekcja odbędzie się 31 maja (środa), o godzinie 9:00, w Kolegium Technicznym (parter, s. 1.28). więcej »
W weekend gościliśmy aktorów z Kyiv National I.K. Karpenko-Kary Theatre, studentów kijowskiego Uniwersytetu Kina i Telewizji. Ostatniego dnia pobytu w Polsce podzielili się ze studentami i wykładowcami PWSW swoim dorobkiem i doświadczeniem, prezentując krótkometrażowe filmy. Dziękujemy i do zobaczenia! więcej »
20 maja 2017 r,. tuż przed zmierzchem, wraz z którym rozpoczynała się Noc Muzeów, otwarta została wystawa prac studentów III roku projektowania graficznego o znaczącym tytule „re-SOC-jalizacja”. Na wystawie zostały zaprezentowane pastisze socjalistycznych plakatów propagandowych z lat 50-tych. więcej »
22.05.2017, 12:03
Zobaczcie, jak bawili się studenci PWSW w miniony piątek, 19 maja. Było prze..sympatycznie, prze...pysznie, prze...zabawnie. W końcu to były "przeJUWENALIA", bo przemyskie prze...cież. więcej »
Zapraszamy do odbioru Karty Studenta Klubowicza, która daje wam atrakcyjne rabaty i promocje w Klubie Studenckim Japa. więcej »
11 maja 2017 roku podczas uczelnianych Dni Nauki w Państwowej Wyższej Szkoły Wschodnioeuropejskiej w Przemyślu odbył się finał konkursu „Wiedzy o Samorządzie Terytorialnym” dla studentów, którego organizatorem był Instytut Historii. Patronat nad konkursem objął Poseł do Parlamentu Europejskiego Pan Tomasz Poręba oraz Rektor PWSW w Przemyślu dr Paweł Trefler. Główną nagrodę – wycieczkę do Brukseli - ufundował Pan Tomasz Poręba. więcej »
O faktach i mitach związanych z tytułowym zagadnieniem opowiadała zgromadzonej głównie młodzieży dr Barbara Worek – specjalista ds. rynku pracy, socjolog z Uniwersytetu Jagiellońskiego. 15 maja 2017 r. odbyło się bowiem kolejne spotkanie w ramach Przemyskich Seminariów Naukowych, które cieszą się coraz większym zainteresowaniem wśród przemyślan. więcej »
Poniedziałkowe spotkanie (15 maja 2017 r.) z panią Heleną Bats, nauczycielką ze szkoły polskiej w Gródku Chmielnickim na Ukrainie zorganizował Instytut Stosunków Międzynarodowych i Politologii, w roli gospodyni wystąpiła zatem dr Małgorzata Kuźbida, która wespół z dr. Sławomirem Soleckim, prorektorem ds. współpracy i rozwoju PWSW, przywitała gości, a następnie moderowała spotkanie. więcej »
Dnia 11 maja w Państwowej Wyższej Szkole Wschodnioeuropejskiej odbyła się ósma edycja Dnia Nauki, która to przebiegała pod hasłem „Bezpieczny obywatel w bezpiecznej Polsce". Poza licznymi pokazami i wystawami zorganizowanymi przez m.in. Komendę Miejską Państwowej Straży Pożarnej w Przemyślu, odbył się I Bieg Inżyniera. więcej »
11 maja, późnym wieczorem, zakończył się wypełniony wieloma atrakcjami Dzień Nauki, czyli wielki rodzinny piknik naukowy w Państwowej Wyższej Szkole Wschodnioeuropejskiej. Cichym bohaterem dnia była słoneczna pogoda, bo po wielu dniach ulewnego deszczu i niskiej temperatury w czwartek, specjalnie na tę okazję, wyjrzało upragnione słońce! Szczęście jednak sprzyja najlepszym! więcej »
Zapraszamy na kolejny wykład z cyklu Przemyskich Seminariów Naukowych. 15 maja o godzinie 13:00, w sali nr 118 (Kolegium Wschodnie) odbędzie się wykład dr Barbary Worek pt. "Młodzi na rynku pracy - fakty i mity". więcej »
Strona: ««  «  1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7  »  »»     [strona 4 z 94 - wszystkich aktualności: 1125]
PWSW Przemyśl na YouTube
Zapraszamy na nasz NK profil!