PL EN UA
Strona Główna » Aktualności

Aktualności

Klub Honorowych Dawców Krwi „Studenckie Serca" PWSW zaprasza do udziału w XIII Podkarpackiej Pielgrzymce Honorowych Dawców Krwi więcej »
W dniach 22 - 31 sierpnia na teranie Parku Lubomirskich będzie można podglądać pracujących w drewnie rzeźbiarzy, a potem podziwiać efekty ich pracy. Zainteresowanych bardzo serdecznie zapraszamy! więcej »
Z wielką przyjemnością i satysfakcją informujemy, że doktor Grzegorz Klebowicz, wykładowca Instytutu Historii PWSW w Przemyślu objął funkcję Prezesa Towarzystwa Przyjaciół Nauk im. Kazimierza Marii Osińskiego - najstarszej w regionie i jednej z pierwszych w Polsce społecznych instytucji naukowych. Panu Prezesowi składamy serdeczne gratulacje oraz życzenia wszelkiej pomyślności i wielu sukcesów! więcej »
29.07.2014, 20:16
Wakacje to generalnie czas, kiedy studenci odpoczywają od nauki i starają się zapomnieć o swoich szkołach, jednak PWSW nie pozwala o sobie zapomnieć, co więcej, zapewnia jej żakom czynny wypoczynek. więcej »
W dniach 18.06 - 30.08 można obejrzeć w klubie studenckim ENIGMA wystawę fotografii zatytułowaną "Dni autorskie". Zapraszamy do Kolegium Nowego! więcej »
Licencjaci trzeciego roku Instytutu Architektury Wnętrz właśnie zakończyli naukę, jednak zanim na dobre wyfruną z murów naszej uczelni postanowili jeszcze hucznie pożegnać swoich wykładowców i studentów młodszych roczników swojego kierunku. Było radośnie i dużo się działo, a wszystkim i tak było mało, w klubie studenckim szalone tańce w rytmie disco, a przed ENIGMĄ biesiada i spore ognisko. Pamięć o tych absolwentach niewątpliwie została dobrze ugruntowana. więcej »
Już po raz drugi w Klubie Studenckim Enigma odbyły się warsztaty fotograficzne. Tym razem podczas dwóch spotkań studenci różnych kierunków PWSW mieli okazję poćwiczyć niekonwencjonalne i twórcze techniki dla odważnych fotografów, ujęcia nocne oraz tzw. malowanie światłem. więcej »
W dniach 12 do 14 czerwca br. miała miejsce międzynarodowa konferencja naukowa poświęcona jednemu z najważniejszych zabytków języka polskiego „Rozmyślaniu przemyskiemu”. Choć poloniści, historycy uznają to dzieło za ważne i pod wieloma względami wyjątkowe (co stało się przedmiotem dyskusji), nie każdy przemyślanin wie o jego istnieniu. więcej »
Projekt współfinansowany przez Szwajcarię w ramach szwajcarskiego programu współpracy z nowymi krajami członkowskimi Unii Europejskiej. więcej »
W dniach 12, 13, 14 czerwca odbędzie się międzynarodowa konferencja poświęcona jednemu z najznakomitszych zabytków języka polskiego. Szczegóły na plakatach. Serdecznie zapraszamy! więcej »
Zachęcamy do głosowania w plebiscycie Super Nowości na Super Wykładowcę - nr 12 dr Elżbieta Dybek z naszej uczelni! więcej »
Strona: ««  «  1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7  »  »»     [strona 4 z 58 - wszystkich aktualności: 685]
PWSW Przemyśl na YouTube
Zapraszamy na nasz NK profil!