PL EN UA
Strona Główna » Aktualności

Aktualności

2 października 2014 r. Państwowa Wyższa Szkoła Wschodnioeuropejska świętowała czternastą inaugurację roku akademickiego. więcej »
03.10.2014, 14:26
W dniach 15 września - 15 października br. w klubie studenckim ENIGMA można obejrzeć wystawę fotografii Katarzyny Włoch zatytułowaną "Portrety". więcej »
PWSW uzyskała zgodę Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego na prowadzenie kształcenia na nowym kierunku - jest nim INŻYNIERIA TRANSPORTU I LOGISTYKI. Są to 4-letnie studia inżynierskie, których absolwenci zostaną wyposażeni w dodatkowe umiejętności menedżerskie. więcej »
W dniach 11-12 września 2014 r. w Instytucie Stosunków Międzynarodowych i Polityki Regionalnej Państwowej Wyższej Szkoły Wschodnioeuropejskiej w Przemyślu miały miejsce obrady międzynarodowej konferencji naukowej pn. „Polska i Ukraina po 2014 roku. więcej »
Instytut Stosunków Międzynarodowych i Polityki Regionalnej PWSW jest organizatorem międzynarodowej konferencji "Polska i Ukraina po 2014 roku. Innowacyjność w relacjach międzynarodowych: szkolnictwo wyższe, społeczeństwo obywatelskie, współpraca transgraniczna". Zapraszamy do auli w Kolegium Wschodnim w dniach 11-12 września br. więcej »
Klub Honorowych Dawców Krwi „Studenckie Serca" PWSW zaprasza do udziału w XIII Podkarpackiej Pielgrzymce Honorowych Dawców Krwi więcej »
W dniach 22 - 31 sierpnia na teranie Parku Lubomirskich będzie można podglądać pracujących w drewnie rzeźbiarzy, a potem podziwiać efekty ich pracy. Zainteresowanych bardzo serdecznie zapraszamy! więcej »
Z wielką przyjemnością i satysfakcją informujemy, że doktor Grzegorz Klebowicz, wykładowca Instytutu Historii PWSW w Przemyślu objął funkcję Prezesa Towarzystwa Przyjaciół Nauk im. Kazimierza Marii Osińskiego - najstarszej w regionie i jednej z pierwszych w Polsce społecznych instytucji naukowych. Panu Prezesowi składamy serdeczne gratulacje oraz życzenia wszelkiej pomyślności i wielu sukcesów! więcej »
Strona: ««  «  1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7  »  »»     [strona 4 z 58 - wszystkich aktualności: 694]
PWSW Przemyśl na YouTube
Zapraszamy na nasz NK profil!