PL EN UA
Strona Główna » Aktualności

Aktualności

UCHWAŁA NR 7/2016 UCZELNIANEJ KOMISJI WYBORCZEJ PWSW w Przemyślu z 28 października 2016 roku, w sprawie stwierdzenia dokonania wyboru członków Senatu PWSW w Przemyślu (wybory uzupełniające kadencja 2016-2020). więcej »
W listopadzie w Klubie Studenckim ENIGMA będzie można zobaczyć wystawę fotografii „DNI AUTORSKIE” – są to prace dyplomowe słuchaczy Państwowego Pomaturalnego Studium Kształcenia Animatorów Kultury i Bibliotekarzy w Krośnie przedstawiające portrety, krajobraz naturalny i miejski. Serdecznie zapraszamy! więcej »
Studenci, którzy nie zostali zakwalifikowani do udziału w wyjazdach w ramach Erasmus+ w semestrze letnim ze względu na niezłożony indeks po sesji letniej są proszeni o zapoznanie się z zarządzeniem nr 67/2016. Osoby, które złożą indeks w nieprzekraczalnym terminie po sesji letniej do 09.11 mogą wciąż zostać zakwalifikowane do wyjazdu z listy rezerwowej pod warunkiem, że zaliczyli egzamin z języka angielskiego, który odbył w się 13 października 2016 r. więcej »
W dniu 20 października w Komendzie Miejskiej Policji w Przemyślu odbyła się debata „Masz prawo do mediacji". Inicjatywa spotkania powstała w związku z trwającym w dniach 17-21 października Tygodniem Mediacji. więcej »
20 października 2016 roku studenci Państwowej Wyższej Szkoły Wschodnioeuropejskiej mogli bliżej poznać Przemyśl, jego historię oraz zabytki, a to za sprawą zorganizowanej w ramach programu „Patriotyzm Jutra” wycieczki. Wspomniany program finansowany jest ze środków Muzeum Historii Polski w Warszawie. W wyprawie po Przemyślu i okolicach udział wzięli studenci pierwszego roku. więcej »
Zapraszamy! Dla młodzieży szkolnej i studentów wstęp bezpłatny (za okazaniem legitymacji). więcej »
21 października br. przed Pałacem Lubomirskich spotkali się na konferencji prasowej Prezydent Miasta Przemyśla Robert Choma, zastępcy Prezydenta dr Grzegorz Hayder i dr Janusz Hamryszczak oraz Rektor PWSW dr Paweł Trefler. Przedmiotem spotkania był m.in. Przemyski Program Stypendialny uchwalony przez Radę Miasta Przemyśla na wniosek Prezydenta. więcej »
W imieniu organizatorów zapraszamy na spotkanie z podróżnikiem Michałem Cessanisem. Pokaz slajdów z podróży + możliwość zakupu najnowszej książki "Cessanis na Walizkach: Opowieści z pięciu stron świata". Sobota, 22 października, godz. 17:00. Muzeum Narodowe Ziemi Przemyskiej. Wstęp wolny! więcej »
W dniach 10-14 października wykładowca Instytutu Nauk Technicznych PWSW z powodzeniem reprezentował naszą uczelnię na 7 International Week Ostrava 2016. Organizatorem tego międzynarodowego spotkania naukowców i studentów był Wydział Ekonomiczny Uniwersytetu Technicznego w Ostrawie. więcej »
Instytut Stosunków Międzynarodowych i Politologii PWSW oraz Fundacja Centrum Badań Polska-Ukraina serdecznie zaprasza na spotkanie z analitykiem stosunków międzynarodowych Dariuszem Materniakiem. Spotkanie odbędzie się dzisiaj (17.10.2016 r.) o godzinie 14:30 w Instytucie Stosunków Międzynarodowych i Politologii PWSW, Kolgium Wschodnie, sala nr 226, II piętro. więcej »
Wykład dra Janusza Onyszkiewicza pełniącego w latach dziewięćdziesiątych dwukrotnie obowiązki Ministra Obrony Narodowej zgromadził 14 października br. pełną salę wykładową słuchaczy. Dr Onyszkiewicz wciągnął studentów, wykładowców, gości-przemyślan w opowieść o „Regionie Kaukazu i jego znaczeniu dla Polski, UE i NATO”, swoją uwagę skupił jednak na Gruzji, w której miał okazję obserwować wybory prezydenckie… więcej »
Strona: ««  «  1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7  »  »»     [strona 4 z 80 - wszystkich aktualności: 959]
PWSW Przemyśl na YouTube
Zapraszamy na nasz NK profil!