PL EN UA
Strona Główna » Aktualności

Aktualności

W dniach 12 do 14 czerwca br. miała miejsce międzynarodowa konferencja naukowa poświęcona jednemu z najważniejszych zabytków języka polskiego „Rozmyślaniu przemyskiemu”. Choć poloniści, historycy uznają to dzieło za ważne i pod wieloma względami wyjątkowe (co stało się przedmiotem dyskusji), nie każdy przemyślanin wie o jego istnieniu. więcej »
Projekt współfinansowany przez Szwajcarię w ramach szwajcarskiego programu współpracy z nowymi krajami członkowskimi Unii Europejskiej. więcej »
W dniach 12, 13, 14 czerwca odbędzie się międzynarodowa konferencja poświęcona jednemu z najznakomitszych zabytków języka polskiego. Szczegóły na plakatach. Serdecznie zapraszamy! więcej »
Zachęcamy do głosowania w plebiscycie Super Nowości na Super Wykładowcę - nr 12 dr Elżbieta Dybek z naszej uczelni! więcej »
Instytut Technologii Eksploatacji – Państwowy Instytut Badawczy w Radomiu ogłasza konkurs na opracowanie jednego z następujących zagadnień: 1) analiza dokładności/możliwości detekcji obiektów z wykorzystaniem sensora Kinect oraz platformy RoboEarth, 2) system zdalnego sterowania manipulatorem przemysłowym z wykorzystaniem sieci Internet. więcej »
Instytut Historii wspólnie z Instytutem Pamięci Narodowej- Oddział w Rzeszowie organizuje konferencję popularno- naukową „Czerwiec ʼ 89 - początkiem drogi do wolności" więcej »
Zorganizowane przez PWSW oraz Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży OHP w Przemyślu Targi Pracy zgromadziły w murach Kolegium Technicznego przedstawicieli różnych branży i instytucji oferujących pracę lub pośredniczących w zatrudnianiu pracowników. więcej »
29 maja br. studentom, którzy wzięli udział w polsko-amerykańskiej szkole letniej, której efektem jest publikacja „Polska Wielokulturowa. Współistnienie kultur polskiej i żydowskiej w XX wieku”, zostały wręczone certyfikaty. Studenci otrzymali je z rąk mgra Tomasza Olejarza – z-cy dyrektora Instytutu Politologii i Polityki Regionalnej oraz mgr Agnieszki Bielec. więcej »
Uprzejmie zapraszamy studentów, którzy brali udział w polsko-amerykańskiej Szkole Letniej „Polska Wielokulturowa. Współistnienie kultur polskiej i żydowskiej w XX wieku” na uroczyste wręczenie certyfikatów oraz książek, które odbędzie się 28 maja 2014 o godz. 14.00 w sali nr 9 Kolegium Wschodniego”. więcej »
22.06.14 r. Klub Studencki ENIGMA wypełnił się miłośnikami muzyki granej na żywo. Gościliśmy tego wieczoru muzyków, którzy już kilkakrotnie występowali na naszej uczelni... więcej »
Strona: ««  «  1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7  »  »»     [strona 4 z 57 - wszystkich aktualności: 677]
PWSW Przemyśl na YouTube
Zapraszamy na nasz NK profil!