PL EN UA
Strona Główna » Aktualności

Aktualności

04.04.2017, 11:59
Dzień Socjologii w PWSW już za nami. W tym roku odbywał się pod znakiem służb mundurowych. więcej »
W dniu 3 kwietnia 2017 odbyły się zawody w drezynkowaniu zorganizowane przez studentów Inżynierii Transportu i Logistyki we współpracy z Linią kolejową 102. więcej »
Państwowa Wyższa Szkoła Wschodnioeuropejska w Przemyślu zawarła kolejne porozumienia dwustronne o wymianie studentów w ramach programu Erasmus+. więcej »
W dniu 24.03. w Liceum Plastycznym w Jarosławiu odbyły się warsztaty rzeźbienia w drewnie, będące ostatnią częścią polskich obchodów WORLD WOOD DAY 2017. więcej »
23 marca 2017 r. w Pałacu Książąt Lubomirskich w Przemyślu odbyła się promocja tomu studiów pt. Rozmyślanie przemyskie. Świadectwo średniowiecznej kultury religijnej, wydanego w roku 2016 przez Państwową Wyższą Szkołę Wschodnioeuropejską, a przygotowanego pod naukową redakcją Jerzego Bartmińskiego i Artura Timofiejewa. W spotkaniu uczestniczyli reprezentanci władz uczelni (rektor oraz dyrektor Instytutu Humanistycznego), przedstawiciele administracji samorządowej Przemyśla, duchowieństwa obrządku łacińskiego i greckiego z ks. arcybiskupem Janem Martyniakiem na czele, pedagodzy i uczniowie przemyskich liceów, wykładowcy i studenci PWSW. Przybyli też autorzy z Warszawy, Krakowa i Lublina, także ze Lwowa i Moskwy. więcej »
W ubiegły poniedziałek, w Galerii Debiuty - Baszta Wschodnia Zamku Kazimierzowskiego w Przemyślu (PCKiN ZAMEK) otwarta została wystawa "Debiuty studenckie - PRACOWNIE PROJEKTOWE". więcej »
Za nami drugie seminarium z cyklu Przemyskich Seminariów Naukowych pt. „Blaski i cienie pracy w służbie celno-skarbowej” więcej »
W gościnnej hali Gimnazjum w Żurawicy w dniu 15.03.2017 odbył się finał wojewódzkiej licealiady w unihokeju dziewcząt. Zawody objął Honorowym Patronatem Rektor Państwowej Wyższej Szkoły Wschodnioeuropejskiej w Przemyślu, dr Paweł Trefler. więcej »
Zapraszamy na drugą edycję kursów kulinarnych. To niebanalna oferta dla szefów kuchni, szkolnych stołówek, hotelarzy, gospodyń zrzeszonych w kołach wiejskich, nauczycieli prowadzących zajęcia z zakresu żywienia... Dla Ciebie, drogi konsumencie, który chcesz wiedzieć, jak dobrze i zdrowo jeść! więcej »
Instytut Socjologii Państwowej Wyższej Szkoły Wschodnioeuropejskiej w Przemyślu organizuje DZIEŃ SOCJOLOGII, który odbędzie się 3 kwietnia 2017 roku w godzinach 10:00-14:00 w Kolegium Wschodnim. W programie imprezy m.in. prezentacja pojazdów i sprzętu specjalistycznego służb mundurowych, pokaz walki mieczami samurajskimi, konkurs na najlepszego snajpera, zawody o puchar Dyrektora Instytutu Socjologii w bowlingu i wiele innych. Serdecznie zapraszamy! więcej »
3 kwietnia o godz. 10:00 odbędzie się kolejne szkolenie dla nauczycieli z cyklu "Potęga umysłu". Przypominamy, zapraszamy, dziękujemy... więcej »
Na znak, że w trakcie obchodów World Wood Day myślimy także o ochronie przyrody, 23 marca w Parku Lubomirskich wspólnie z dziećmi z Prywatnego Przedszkola im. Marii Montessori w Przemyślu sadziliśmy nowe drzewa. więcej »
Strona: ««  «  1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7  »  »»     [strona 4 z 91 - wszystkich aktualności: 1092]
PWSW Przemyśl na YouTube
Zapraszamy na nasz NK profil!