PL EN UA
Strona Główna » Aktualności

Aktualności

Studenci z Koła Naukowego Młodych Dyplomatów (Stosunki Międzynarodowe) wzięli udział w Międzynarodowym Forum Polskiego Biznesu w Kijowie jako współorganizatorzy. więcej »
23 listopada br. w auli PWSW odbyły się dwie prelekcje, które wygłosili: Roman Sałdan, prezes firmy "Rodan" oraz Daniel Tompalski, student IV roku mechatroniki. Tematem obu wystąpień był konwektor ROD. więcej »
W imieniu organizatorów mamy przyjemność zaprosić Państwa do udziału w międzynarodowej konferencji historyczno-polonistycznej dla nauczycieli, zatytułowanej: Trylogia Henryka Sienkiewicza – między prawdą historyczną a fikcją literacką. Konferencja odbędzie się w dniach 24-25 listopada 2016 r. w Przemyślu i w dniach 26-27 listopada 2016 r. w Złoczowie – Podhorcach – Olesku – Lwowie. więcej »
Państwowa Wyższa Szkoła Wschodnioeuropejska w Przemyślu ogłasza nabór uczelnianych opiekunów praktyki w ramach realizowanego przez Uczelnię projektu pozakonkursowego o charakterze koncepcyjnym pt. „Program praktyk zawodowych w Państwowych Wyższych Szkołach Zawodowych” w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego (numer wniosku o dofinansowanie POWR.03.01.00-00-P002/15). więcej »
X Turniej Szachowy o Puchar Dyrektora I LO w Przemyślu dla szkól gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych. Turniej odbędzie się 6 grudnia 2016 roku, zgłoszenia do 5 grudnia b. r., szczegóły na plakacie. więcej »
W ramach realizacji projektu „Inkubator Innowacji Społecznych. Czas na staż", w Biurze Karier Państwowej Wyższej Szkoły Wschodnioeuropejskiej w Przemyślu został utworzony Studencki Punkt Obsługi Innowatora. Punkt oferuje wsparcie studentom, uczelniom, pracodawcom zainteresowanym programem. więcej »
Zapraszamy! Dla młodzieży szkolnej i studentów wstęp bezpłatny (za okazaniem legitymacji) więcej »
BEZPŁATNE WARSZTATY ROZWOJU OSOBISTEGO realizowane przez doradców zawodowych Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej. Zgłoszenia osób zainteresowanych - Akademickie Biuro Karier tel.: (0-16) 73 55 200 ; e-mail: biurokarier@pwsw.pl, e.lesniak@pwsw.eu więcej »
Państwowa Wyższa Szkoła Wschodnioeuropejska w Przemyślu ogłasza nabór partnerów do współpracy przy realizacji projektu pozakonkursowego o charakterze koncepcyjnym pt. „Program praktyk zawodowych w Państwowych Wyższych Szkołach Zawodowych” w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego (numer wniosku o dofinansowanie POWR.03.01.00-00-P002/15). więcej »
Instytut Sztuk Projektowych PWSW w Przemyślu zaprasza na bezpłatne zajęcia z rysunku, malarstwa, rysunku architektonicznego oraz animacji 3D. Zapisy i szczegółowe informacje w sekretariacie ISP (ul. Książąt Lubomirskich 2, Pałac - parter pok.12, tel. (16) 73 55 232, e-mail: aw@pwsw.pl). więcej »
Z przyjemnością informujemy, że Rada Miasta Przemyśla podjęła uchwałę dotyczącą Przemyskiego Programu Stypendialnego, która umożliwi najlepszym studentom PWSW, mieszkańcom Przemyśla, pobieranie stypendium naukowego. Stypendia przyznawane będą przez Prezydenta Miasta Przemyśla. więcej »
Zapraszamy do udziału w konkursie: TECHNIKA I MOTORYZACJA TO MOJA PASJA! Zgłoszenia do 7 grudnia 2016 roku na adres e-mail: mechatronika@pwsw.pl. więcej »
Strona: ««  «  1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7  »  »»     [strona 4 z 83 - wszystkich aktualności: 990]
PWSW Przemyśl na YouTube
Zapraszamy na nasz NK profil!