PL EN UA
Strona Główna » Aktualności

Aktualności

Serdecznie zapraszamy do Parku Lubomirskich, na spotkanie z rzeźbiarzami, które odbędzie się podczas zakończenia V Pleneru Rzeźbiarskiego w Państwowej Wyższej Szkole Wschodnioeuropejskiej w Przemyślu. Wszystkich chętnych zapraszamy w czwartek, 1 września 2016 roku, o godzinie 17:30, nad staw przy Kolegium Wschodnim PWSW. więcej »
Już po raz piąty, w Parku Lubomirskich, odbędzie się Plener Rzeźby. W daniach 22-31 sierpnia 2016 r., na terenie Parku, będzie można obserwować pracujących rzeźbiarzy, a następnie podziwiać efekty ich twórczości. Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy. więcej »
Dokumenty można składać do 1 października 2016 roku. więcej »
Weź udział w Dniach Archidiecezji Przemyskiej i przygotuj się na Światowe Dni Młodzieży w Krakowie. W imieniu organizatorów serdecznie zapraszamy. więcej »
W dniach 29 czerwca - 2 lipca 2016 roku PWSW zorganizowała wyjazd pracowników na Ukrainę, w celu podtrzymania dotychczasowych i nawiązania nowych kontaktów ze środowiskami polonijnymi w województwach: lwowskim, tarnopolskim, winnickim, chmielnickim oraz kijowskim. więcej »
W dniu 29 czerwca 2016 r. w Instytucie Nauk Społecznych Państwowej Wyższej Szkoły Wschodnioeuropejskiej w Przemyślu odbyła się obrona pracy licencjackiej przygotowanej przez studentkę III roku kierunku Socjologia. Obrona była wyjątkowa ze względu na fakt, że praca została zamówiona przez Izbę Celną w Przemyślu. Diagnoza zjawiska hazardu w przemyskim środowisku młodzieżowym ma stanowić pomoc dla funkcjonariuszy Izby Celnej przy podejmowaniu działań w zakresie tego problemu. więcej »
30.06.2016, 09:56
23 czerwca 2016 r. aula uczelniana zatrzęsła się od tupotu dziesiątek roztańczonych stóp. To Studio Tańca Golden Dance Przemyśl gościło w Państwowej Wyższej Szkole Wschodnioeuropejskiej... więcej »
W ostatni piątek obył się wernisaż wystawy, na której zaprezentowano min. najlepsze prace dyplomowe studentów Architektury Wnętrz. Załączamy krótką fotorelację i zachęcamy do wizyty w Gmachu Głównym Muzeum Narodowego. więcej »
Forum Młodych Liderów dla studentów PWSW. Koszt to jedynie 80 zł więcej »
Instytut Sztuk Projektowych PWSW zaprasza na wystawę najlepszych projektów dyplomowych studentów Architektury Wnętrz. Wernisaż odbędzie się 17.06 (piątek) o godzinie 17.00 w Gmachu Głównym Muzeum Narodowego Ziemi Przemyskiej, pl.Berka Joselewicza 1. więcej »
Strona: ««  «  1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7  »  »»     [strona 4 z 77 - wszystkich aktualności: 921]
PWSW Przemyśl na YouTube
Zapraszamy na nasz NK profil!