PL EN UA
Strona Główna » Aktualności

Aktualności

Instytut Historii wspólnie z Instytutem Pamięci Narodowej- Oddział w Rzeszowie organizuje konferencję popularno- naukową „Czerwiec ʼ 89 - początkiem drogi do wolności" więcej »
Zorganizowane przez PWSW oraz Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży OHP w Przemyślu Targi Pracy zgromadziły w murach Kolegium Technicznego przedstawicieli różnych branży i instytucji oferujących pracę lub pośredniczących w zatrudnianiu pracowników. więcej »
29 maja br. studentom, którzy wzięli udział w polsko-amerykańskiej szkole letniej, której efektem jest publikacja „Polska Wielokulturowa. Współistnienie kultur polskiej i żydowskiej w XX wieku”, zostały wręczone certyfikaty. Studenci otrzymali je z rąk mgra Tomasza Olejarza – z-cy dyrektora Instytutu Politologii i Polityki Regionalnej oraz mgr Agnieszki Bielec. więcej »
Uprzejmie zapraszamy studentów, którzy brali udział w polsko-amerykańskiej Szkole Letniej „Polska Wielokulturowa. Współistnienie kultur polskiej i żydowskiej w XX wieku” na uroczyste wręczenie certyfikatów oraz książek, które odbędzie się 28 maja 2014 o godz. 14.00 w sali nr 9 Kolegium Wschodniego”. więcej »
22.06.14 r. Klub Studencki ENIGMA wypełnił się miłośnikami muzyki granej na żywo. Gościliśmy tego wieczoru muzyków, którzy już kilkakrotnie występowali na naszej uczelni... więcej »
O tym, że kuchnia łączy przekonujemy się często, chociażby przy okazji imprez rodzinnych. Potwierdziły to również warsztaty zorganizowane 22.06.14 r. w nowoczesnym zapleczu (tzn. wręcz laboratorium kuchennym) na kierunku bezpieczeństwo i produkcja żywności. więcej »
Zapraszamy do obejrzenia wystawy fotografii w klubie studenckim ENIGMA (Kolegium Nowe). więcej »
Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie organizowanym przez Instytut Filologiczny PWSW (lingwistykę stosowaną). Szczegóły na plakacie. więcej »
Serdecznie zapraszamy na koncert, który odbędzie się 22 maja br. w klubie studenckim "ENIGMA" o godz. 19-30. Podczas koncertu usłyszeć będzie można interpretacje utworów artystów polskich i zagranicznych. Wstęp wolny! więcej »
Dzisiaj tj. 20 maja rozpoczęły się obrady na temat sytuacji młodych ludzi na początku XXI wieku. Jest to trzecia z cyklu konferencji o tym charakterze (wcześniejsze miały miejsce w Przemyślu i Drohobyczu), wpisująca się ponadto w majową sesję spotkań poświęconych problemom młodzieży – ich sytuacji na rynku pracy, edukacyjnym itp. (dość wspomnieć wczorajszą debatę z udziałem Ministra Pracy i Polityki Społecznej, ubiegłotygodniową Giełdę Pracy połączoną z warsztatami i planowane na 29 maja Targi Edukacji). więcej »
Strona: ««  «  1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7  »  »»     [strona 4 z 56 - wszystkich aktualności: 672]
PWSW Przemyśl na YouTube
Zapraszamy na nasz NK profil!