PL EN UA
Strona Główna » Aktualności

Aktualności

Kolejna atrakcja organizowana przy Dniu Nauki w PWSW - 11 maja 2017 r., godz. 11:00 w sali 2.25 KOLEGIUM TECHNICZNE PWSW w Przemyślu. więcej »
Instytut Historii z okazji VIII Dnia Nauki w PWSW organizuje dla studentów konkurs wiedzy o samorządzie terytorialnym. Szczegóły na plakacie. Serdecznie zapraszamy. więcej »
Instytut Stosunków Międzynarodowych i Politologii zaprasza na wykład Pani Heleny Bats "Polska mniejszość na wschodzie i jej aktywność społeczna". Wykład odbędzie się 11 maja o godzinie 11:00, w sali nr 225 (Kolegium Wschodnie). więcej »
Kolejne wydarzenie organizowane z okazji Dnia Nauki w PWSW - Turniej Szachowy o puchar Rektora PWSW oraz Dyrektora I LO w Przemyślu. Zapraszamy do udziału. Szczegóły w załączniku. więcej »
We wtorek 9 maja 2017 r. o godz. 18.30 w Klubie Studenckim ENIGMA odbędzie się otwarcie wystawy. Ekspozycja pochodzi ze zbiorów Centrum Dziedzictwa Szkła w Krośnie. więcej »
27.04.2017, 15:36
Instytut Nauk Technicznych z okazji VIII Dnia Nauki organizuje I Bieg Inżyniera PWSW. Szczegółu oraz regulamin w załączniku więcej »
Kolejny wykład w ramach Przemyskich Seminariów Naukowych za nami. Tym razem spotkanie, które odbyło się 25 kwietnia br. poświęcone zostało problematyce zmian edukacyjnych w polskim systemie edukacji, a wypowiadał się na wspomniany temat dr hab. Piotr Mikiewicz – socjolog, wicedyrektor Instytutu Badań Edukacyjnych w Warszawie. więcej »
W dniach 20-21 kwietnia 2017 r. w PWSW odbył się cykl szkoleń skierowanych do nauczycieli, a poświęconych tematowi ZAGROŻEŃ W SIECI. Szkolenie przeprowadzili funkcjonariusze Wydziału Prewencji Komendy Miejskiej Policji w Przemyślu, wespół z Prokuraturą Rejonową w Przemyślu. Głos zabrał również psycholog. więcej »
Konkurs organizowany jest przez Państwową Wyższą Szkołę Wschodnioeuropejską w Przemyślu - Instytut Sztuk Projektowych oraz I Liceum Ogólnokształcące im. Juliusza Słowackiego w Przemyślu. Prace można składać w trzech dziedzinach: fotografii cyfrowej, projektowania i grafiki komputerowej, animacji komputerowej. Termin składania prac mija 4 maja 2017 r. więcej »
Zapraszamy na kolejne spotkanie w ramach Przemyskich Seminariów Naukowych prowadzonych przez PWSW. Wykład dra hab. Piotra Mikiewicza, wicedyrektora Instytutu Badań Edukacyjnych w Warszawie zatytułowany SPOŁECZNE KONSEKWENCJE ZMIAN EDUKACYJNYCH W POLSCE. SZANSE I ZAGROŻENIA odbędzie się 25. 04. 2017 r. o godz. 12.00 w Kolegium Wschodnim. więcej »
W dniach 20 oraz 21 kwietnia b. r. w PWSW odbędzie się szkolenie poświęcone problematyce bezpiecznego korzystania z internetu przez dzieci i młodzieży. Szkolenie poprowadzą doświadczeni funkcjonariusze Wydziału Prewencji Komendy Miejskiej Policji w Przemyślu oraz zaproszeni specjaliści m.in. psycholog oraz prokurator. więcej »
Strona: ««  «  1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7  »  »»     [strona 4 z 93 - wszystkich aktualności: 1111]
PWSW Przemyśl na YouTube
Zapraszamy na nasz NK profil!