PL EN UA
Strona Główna » Aktualności

Aktualności

O tym, że kuchnia łączy przekonujemy się często, chociażby przy okazji imprez rodzinnych. Potwierdziły to również warsztaty zorganizowane 22.06.14 r. w nowoczesnym zapleczu (tzn. wręcz laboratorium kuchennym) na kierunku bezpieczeństwo i produkcja żywności. więcej »
Zapraszamy do obejrzenia wystawy fotografii w klubie studenckim ENIGMA (Kolegium Nowe). więcej »
Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie organizowanym przez Instytut Filologiczny PWSW (lingwistykę stosowaną). Szczegóły na plakacie. więcej »
Serdecznie zapraszamy na koncert, który odbędzie się 22 maja br. w klubie studenckim "ENIGMA" o godz. 19-30. Podczas koncertu usłyszeć będzie można interpretacje utworów artystów polskich i zagranicznych. Wstęp wolny! więcej »
Dzisiaj tj. 20 maja rozpoczęły się obrady na temat sytuacji młodych ludzi na początku XXI wieku. Jest to trzecia z cyklu konferencji o tym charakterze (wcześniejsze miały miejsce w Przemyślu i Drohobyczu), wpisująca się ponadto w majową sesję spotkań poświęconych problemom młodzieży – ich sytuacji na rynku pracy, edukacyjnym itp. (dość wspomnieć wczorajszą debatę z udziałem Ministra Pracy i Polityki Społecznej, ubiegłotygodniową Giełdę Pracy połączoną z warsztatami i planowane na 29 maja Targi Edukacji). więcej »
Jak tanio i smacznie zorganizować dobrą imprezę? Zapytajcie o to Kamilę Sęk i Angelinę Bury (Instytut Architektury Wnętrz), które przygotowały ekstra zabawę dla grupy studentów architektury wnętrz, historii i swoich wykładowców. więcej »
19 maja br. Państwowa Wyższa Szkoła Wschodnioeuropejska gościła Ministra Pracy i Polityki Społecznej – pana Władysława Kosiniaka-Kamysza. Minister był gościem honorowym debaty, której przebieg ukierunkowało hasło „Rok 2014 rokiem młodych na rynku pracy”. więcej »
Szczegółowe informacje zostały podane na plakacie. więcej »
Wczoraj studenci PWSW rozpoczęli świętowanie. Ciąg dalszy nastąpi... więcej »
15.05.2014, 15:40
29.05.2014 r. więcej »
Odjazdowy Bibliotekarz więcej »
Strona: ««  «  1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7  »  »»     [strona 4 z 56 - wszystkich aktualności: 665]
PWSW Przemyśl na YouTube
Zapraszamy na nasz NK profil!