PL EN UA
Strona Główna » Aktualności

Aktualności

W dniach 17 - 22 września 2017 roku w murach PWSW w Przemyślu odbędą się seminaria i wykłady w ramach międzynarodowego projektu "znane i nieznane - współczesne dziedzictwo polsko - ukraińskiego pogranicza. PWSW jest partnerem tego projektu! więcej »
Już 21 sierpnia 2017 roku w PWSW rozpocznie się kolejny, szósty plener rzeźbiarski. Zapraszamy do Parku Lubomirskich (Bakończyce), aby podziwiać rzeźbiarzy przy pracy. więcej »
Polska była jednym z czterech krajów, które otrzymały możliwość zorganizowania lokalnych działań w ramach World Wood Day 2017! Polskie obchody przygotowała Państwowa Wyższa Szkoła Wschodnioeuropejska w Przemyślu. więcej »
W sierpniu nasza uczelnia we wsparciu zespołu praktykantów z uczelni zagranicznych nawiązała nowe umowy międzynarodowe w ramach programu Erasmus+. więcej »
Już po raz szósty zawitali do nas goście - młodzież i dorośli z Ukrainy i Mołdawii, by poznawać polską kulturę, tradycję i język. Państwowa Wyższa Szkoła Wschodnioeuropejska w Przemyślu odgrywa ważną rolę w zakresie promowania polskiej kultury i języka na Wschodzie i stara się profesjonalnie podchodzić do pełnionej misji. więcej »
Trwa drugi nabór studentów do programu PŁATNYCH praktyk zawodowych. W drugim naborze mogą uczestniczyć studenci WSZYSTKICH kierunków. Za zrealizowanie 6-miesięcznej praktyki w ramach programu student może otrzymać łącznie ponad 11 500 zł. Do września 2018 roku uczelnia wyda na cały program ponad 2 miliony zł! więcej »
Podkarpackie Forum Transportu i Logistyki zakończyło się w miniony piątkowy wieczór. Jednak napływające z różnych stron gratulacje, opinie, refleksje nie pozwalają zaangażowanym to duże przedsięwzięcie pracownikom i studentom uczelni przejść do tzw. porządku dziennego. Poniżej zamieszczamy odnośniki do stron, na których znajdują się wybrane relacje z wydarzenia. Dzielimy się ubiegłotygodniową atmosferą, w której chętnie pozostaniemy jeszcze przez chwilę… więcej »
Z głębokim żalem przyjęliśmy wiadomość o nagłej śmierci dra Zbigniewa Nawrockiego – historyka, wykładowcy Instytutu Historii Państwowej Wyższej Szkoły Wschodnioeuropejskiej w Przemyślu, wieloletniego pracownika Instytutu Pamięci Narodowej. więcej »
Podkarpackie Forum Transportu i Logistyki dobiegło końca. Dwudniowe obrady (29-30 czerwca) zgromadziły blisko dwustu uczestników, wśród których znaleźli się zarówno przedstawiciele środowiska naukowego (lubelskiego, krakowskiego, rzeszowskiego, kijowskiego, przemyskiego), jak i samorządowego oraz biznesowego. więcej »
Państwowa Wyższa Szkoła Wschodnioeuropejska w Przemyślu ogłasza nabór partnerów do współpracy przy realizacji projektu pozakonkursowego o charakterze koncepcyjnym pt. „Program praktyk zawodowych w Państwowych Wyższych Szkołach Zawodowych" więcej »
Niezwykle cieszy nas fakt, iż zostaliśmy tak wysoko ocenieni przez respondentów "Rankingu reputacji polskich uczelni wyższych Premium Brand 2017". Państwowa Wyższa Szkoła Wschodnioeuropejska w Przemyślu (ze swoimi prestiżem, referencjami, atmosferą medialną, zaangażowaniem społecznym i perspektywami zawodowymi) uplasowała się na TRZECIM miejscu. Panie Rektorze, drodzy studenci.. świętujemy! więcej »
Strona: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7  »  »»     [strona 1 z 93 - wszystkich aktualności: 1116]
PWSW Przemyśl na YouTube
Zapraszamy na nasz NK profil!