PL EN UA
Strona Główna » Aktualności

Aktualności

Kolejna licealiada pod honorowym patronatem Rektora PWSW w Przemyślu. 8 grudnia 2017 roku odbył się finał rejonowej licealiady w unihokeju chłopców. W zawodach wzięło udział pięć szkół ponadgimnazjalnych z terenu województwa podkarpackiego. więcej »
W środę - 13 grudnia 2017 r., o godz. 18.45 - w Kościele Ojców Reformatów w Przemyślu odbędzie się ADWENTOWY WIECZÓR CHWAŁY, animowany przez Chór Akademicki PWSW w Przemyślu. więcej »
W dniu 7 grudnia 2017 roku w Instytucie Stosunków Międzynarodowych i Politologii odbył się wykład dr. Piotra Bajora z Instytutu Nauk Politycznych i Stosunków Międzynarodowych Uniwersytetu Jagiellońskiego. Tematem wykłady był Ład międzynarodowy i uwarunkowania geopolityczne w regionie Europy Środkowo-Wschodniej. więcej »
Próby odbywają się we wtorki (18:30, Dom Studenta, s. 2.5) oraz środy (19:00, aula PWSW) więcej »
W gościnnej hali Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 1 w Żurawicy, w dniu 1 grudnia 2017 roku odbył się finał rejonowej licealiady w unihokeju dziewcząt. Zawody Honorowym Patronatem objął Rektor Państwowej Wyższej Szkoły Wschodnioeuropejskiej w Przemyślu. W zawodach wzięło udział pięć szkół ponadgimnazjalnych z terenu województwa podkarpackiego. W najbliższy piątek (8 grudnia) odbędzie się kolejna unihokejowa licealiada, tym razem chłopców. więcej »
Studenci III roku BiPŻ zaprosili studentów z programu Erasmus + w PWSW na kawę/herbatę z ciastkiem oraz warsztaty cukiernicze i browarnicze. Naszym gościem był również Prorektor ds. rozwoju i współpracy, dr Sławomir Solecki. Dziękujemy za obecność, było nam niezmiernie miło! więcej »
Trwają nabory uzupełniające studentów PWSW do programu płatnych praktyk zawodowych. Sprawdź ogłoszenie dla swojego kierunku. więcej »
Zapraszamy wszystkich studentów wstąpienia w szeregi Legii Akademickiej przy PWSW. Zajęcia teoretyczne będą odbywać się w murach PWSW, a cześć praktyczna między innymi na poligonie. więcej »
W Państwowej Wyższej Szkole Wschodnioeuropejskiej w Przemyślu powstało Wschodnioeuropejskie Centrum Dialogu IDEE, które będzie zajmować się projektami na rzecz współpracy w Europie Środkowo-Wschodniej. więcej »
30.11.2017, 15:04
Studenci i pracownicy kierunku Bezpieczeństwo i Produkcja Żywności organizują zbiórkę dla potrzebujących rodzin w ramach Szlachetnej Paczki - ty także możesz pomóc! więcej »
24 listopada 2017 roku już po raz ósmy w murach w Państwowej Wyższej Szkoły Wschodnioeuropejskiej w Przemyślu gościli uczniowie szkół ponadgimnazjalnych z terenu województwa podkarpackiego. Wzięli oni udział w specjalnie dla nich przygotowanych warsztatach, szkoleniach i wykładach prowadzonych przez nauczycieli akademickich PWSW oraz zaproszonych gości. więcej »
W dniach od 13 do 17 listopada br. odbył się zajęcia dla uczniów w ramach „Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości" organizowanego we współpracy Akademickiego Biura Karier Państwowej Wyższej Szkoły Wschodnioeuropejskiej w Przemyślu oraz Zespołu Szkół Usługowo-Hotelarskich i Gastronomicznych w Przemyślu. więcej »
Strona: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7  »  »»     [strona 1 z 98 - wszystkich aktualności: 1173]
PWSW Przemyśl na YouTube
Zapraszamy na nasz NK profil!